De Pontweg, tussen de rotonde Akenbuurt en de Dorpsstraat, is aan een flinke opknapbeurt toe. Daarom werkt de Gemeente Texel in 2025 en 2026 aan de weg.
De eerste 3 fases zijn in 2025 afgerond.
In de derde fase worden 5 kruisingen op de Pontweg verkeersveiliger gemaakt. Dit gebeurt in 2026. De kruisingen die hiervoor in aanmerking komen zijn:
Gemeente Texel wil op het hele eiland het schone regenwater scheiden van het huishoudelijke afvalwater. Daarvoor zijn aanpassingen aan het riool nodig. Aan de Badweg-Nikadel in De Koog leggen ze daarom in 2026 een nieuw hemelwaterafvoer-riool aan.
De werkzaamheden beginnen in december 2025 en duren tot eind mei 2026. Er word gewerkt van maandag tot en met donderdag van 7.00 tot 19.00 uur.
Er word steeds gewerkt aan een deel van de straat. Daardoor blijft de overlast beperkt. Een enkele keer kan het nodig zijn dat de weg helemaal wordt afgesloten. De woningen blijven altijd lopend bereikbaar.
In januari, februari en maart 2026 zullen er wederom renovatie werkzaamheden aan de schil van Juliana plaatsvinden. Dit betreffen o.a. betonreparaties, nieuwe (kiep/draai)ramen, nieuwe deuren, nieuwe coating op de balkons en herstel voegwerk. Wilt u toch graag in deze periode een appartement boeken dan bieden we u een passende bouwkorting aan i.v.m. mogelijk overlast. De overlast zal overdag plaatsvinden en niet in de weekenden.
Exclusief Bemiddeling
Badweg 32
1796 AA De Koog
0031 (0)222 317 542